Aktualizace apky Galaxy Wearable přináší praktickou novinku

aplikace Galaxy Wearable automatické aktualizace update

Vývojáři společnosti Samsung poslali v uplynulých desítkách hodin aktualizace hned do několika kousků své nositelné elektroniky a výjimkou nejsou například ani sluchátka Galaxy Buds Pro a také partnerská aplikace Galaxy Wearable. V případě oblíbených špuntů (update FW na verzi R190XXU0AVD1) je v seznamu změn uvedeno například jen efektivnější nabíjení nebo tradiční zlepšení stability, nicméně novinka pro apku, která je prostředníkem mezi telefonem a nositelnými Samsung zařízeními, je zajímavější.

Galaxy Wearable (Samsung Gear)
Galaxy Wearable (Samsung Gear)

Korejská firma se rozhodla, že aktualizace této aplikace bude možné do budoucna provádět automaticky. Vlastně ani nevíme, proč tomu tak nebylo doteď, ale rozhodnutí kvitujeme. Jestli vás také otravuje neustálé manuální updatování (jeho jedinou výhodou je snad jen pečlivé prohlížení seznamu změn), budete si moci v nové verzi zapnout automatické aktualizace. A to jak na Wi-Fi síti, tak i na té mobilní.

Tuto novinku v sobě nese update na verzi s označením 2.2.48.22033061. Po aktualizaci se můžete podívat buď přímo v aplikaci, nebo v Galaxy Store či Obchodě Google Play.

Zapnete si automatické aktualizace?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)