Samsung omylem potvrdil změnu označení hodinek Galaxy Watch5

samsung galaxy watch4

O chystaných hodinkách Galaxy Watch5 v posledních týdnech uniká stále více informací. Před nějakým časem jsme vám psali o tom, že jihokorejský výrobce letos vymění název Classic za Pro a to zřejmě čistě z marketingových důvodů. Dostane také safírové sklíčko nebo titanové zpracování. Nyní byly hodinky spatřeny v aplikaci Samsung Health, respektive v její beta verzi.

V aplikaci Samsung Health 6.22.0.069 se ukázaly hodinky Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro. Je pozoruhodné, že Samsung udělal podruhé tu stejnou chybu. Přibližně před rokem totiž stejná aplikace odhalila příchod hodinek Galaxy Watch4.

galaxy-watch5-samsung-zdraví

Z aplikace jsme se nic moc nového nedozvěděli, v podstatě se nám jen potvrdila spekulace o změně názvu u Classic varianty. Dá se očekávat, že jihokorejská firma hodinky odhalí v srpnu vedle nových ohebných mobilů Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4.

Jak se na Galaxy Watch5 těšíte?

Zdroj: XDA-Developers

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)