Galaxy Watch5 unikají na oficiálně vypadajících snímcích. Jak se vám líbí?

samsung galaxy watch5 pro

Do další velké akce Samsung Unpacked zbývá s největší pravděpodobností něco přes měsíc. Minulý rok se konala na konci srpna a jihokorejská firma nemá mnoho důvodů proto, aby datum měnila. Na ní se mají představit nové ohebné telefony řady Galaxy Z Fold a Galaxy Z Flip a také hodinky Galaxy Watch5.

Galaxy Watch5 na dalších renderech

O nich jsme vás informovali v posledních měsících hned několikrát a známe poměrně dost detailů. Nyní se leaker Evan Blass podělil o oficiálně vypadající rendery, takže si můžeme udělat podrobný obrázek o tom, jak budou vypadat. Už nějakou dobu víme, že se varianta Classic přejmenuje z marketingových důvodů na Pro a bude k dostání ve velikosti 45 mm.

Standardní Galaxy Watch5 dorazí ve dvou velikostech – 40 a 44 mm, přičemž všechny varianty bude možné koupit s LTE. Očekávat můžeme také safírové sklíčko či GPS. Na renderech jsou k vidění dvě boční tlačítka, stejně jako u předchozí generace. Debutovat budou se systémem Wear OS 3.5, který bude postavený okolo nadstavby One UI Watch 4.5.

Jak se těšíte na Galaxy Watch5 od Samsungu?

Zdroj: 91mobiles

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)