Datum představení Galaxy Watch5 už není tajemstvím. Kdy se dočkáme očekávaných Wear OS hodinek?

galaxy watch4

Stejně jako každé léto můžeme i letos očekávat událost Samsung Unpacked, na které jihokorejská firma s největší pravděpodobností představí nové ohebné telefony Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4. Tuto informaci před nějakým časem potvrdil populární leaker Jon Prosser, který nyní dodal, že dojde také na představení hodinek Galaxy Watch5.

Galaxy Watch5 se představí po boku ohebných modelů

Všechny výše zmíněné produkty mají dle Prossera dorazit na pódium 10. srpna, přičemž hned po události bude možné si je předobjednat. Na pulty obchodů pak mají dorazit 26. srpna. Hodinky Galaxy Watch5 mají být k dostání ve třech velikostech – 40, 44 a 46 mm. Největší budou pochopitelně hodinky Galaxy Watch5 Pro a všechny velikosti bude možné koupit v několika barevných variantách.

Nejmenší model Galaxy Watch 5 40 mm má dorazit v barvách Silver, Pink Gold a Phantom Black. Střední 44mm varianta bude k dostání v barvách Silver, Sapphire a Phantom Black a Pro variantu bude možné zakoupit v barvách Phantom Black a Silver. Pokud se na hodinky těšíte, můžete si zkrátit čekání třeba naší recenzí na Galaxy Watch4 Classic.

Jak se těšíte na hodinky Galaxy Watch5?

Zdroj: androidheadlines

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)