Kdy dorazí a kolik budou stát? Máme další informace ohledně Galaxy Watch5

galaxy watch5

Samsung Galaxy Watch5 patří k těm nejočekávanějším chytrým hodinkám s Wear OS. Kromě nich se těšíme také na nové TicWatch, které mají přinést třeba čip Snapdragon Wear 5100. Nicméně zpět k hodinkám od jihokorejského výrobce. Ty byly totiž certifikovány na v Thajsku na NBTC, což jen dokazuje jejich blízký příchod na trh.

Galaxy Watch5 se představí už 10. srpna

Základní Galaxy Watch5 se označují jako SM-R915F, zatímco Galaxy Watch5 Pro mají kódové označení SM-R925F. Hodinky se pochlubí fyzicky větší baterií nebo prémiovými materiály jako je titan či safírové sklo. Oba dva modely mají disponovat dvěma fyzickými tlačítky a k jejich oficiálnímu představení má dojít již 10. srpna na akci Galaxy Unpacked.

samsung-galaxy-watch-5-render

Za základní model bez LTE si prý firma naúčtuje 300 dolarů, tedy asi 7 200 Kč. Na druhém konci cenového spektra pak stojí Galaxy Watch5 Pro s LTE za 540 dolarů, což vychází asi na 13 000 Kč. Jde tedy o další potvrzení těchto cen, které jsme vám před několika týdny přinesli.

Jak se těšíte na Galaxy Watch5?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)