Mobvoi chystá vlajkové TicWatch s Wear OS, dlouhou výdrží a prémiovým designem

wear os hodinky mobvoi ticwatch

Společnost Mobvoi představila své poslední vlajkové hodinky TicWatch Pro 3 Ultra již v říjnu minulého roku a tak se pochopitelně začíná hovořit o nástupci, který by nemusel být tak daleko. Jeden z uživatelů totiž na Redditu zveřejnil e-mail, který vybízí k testování dosud nepředstavených vlajkových hodinek.

V e-mailu mimo jiné stojí, že jde o hodinky s dlouhou výdrží baterie, NFC platbami skrz Google Pay, certifikací IP68, GPS, vestavěným mikrofonem i reproduktorem a prémiovým designem. Společnost navíc první a poslední bod zvýraznila, což by mohlo znamenat, že právě v tomto ohledu se dočkáme největších změn.

Mobvoi Ticwatch Pro 3 Ultra GPS | The Dual Display Smartwatch Is Back!

Mobvoi Ticwatch Pro 3 Ultra GPS | The Dual Display Smartwatch Is Back!

Je třeba připomenout, že aktuální TicWatch Pro 3 Ultra vydrží až 72 hodin používání, pokud máte zapnutý tzv. chytrý režim, takže se v tomto ohledu dočkáme určitého zlepšení, ke kterému by potenciálně mohl přispět i čipset Snapdragon Wear 5100. Očekává se, že k představení těchto hodinek dojde na podzim letošního roku. Pokud byste se chtěli o hodinkách Ticwatch dozvědět více, mrkněte na naší recenzi stále velmi dobrých TicWatch Pro 3 GPS.

Jaký máte názor na hodinky od Mobvoi?

Zdroj: AndroidPolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)