TOPlist

Update pro Galaxy Watch4 a Watch5 řeší nepříjemný problém

Samsung Galaxy Watch4 Watch5 update zvednutím probudit

Téměř přesně před měsícem jsme vás informovali o tom, že do Samsung hodinek Galaxy Watch4 a Galaxy Watch5 míří zajímavý update, který mimo jiné dává majitelům těchto smartwatch možnost lépe vzdáleně ovládat fotoaparát připojeného telefonu. Po aktualizaci se však ukázalo, že kromě skvělých novinek způsobuje balíček také jeden dost nepříjemný problém. Některé uživatele připravil o gesto „zvednutím probudit“, tedy základní funkci téměř všech chytrých hodinek. Pokud se vás tyto trable týkaly také, můžete si snad oddechnout.

Uživatelé, kteří se se zmíněným problémem poslední týdny potýkali, hlásí, že jej eliminoval nejnovější update pro poslední dvě generace Samsung hodinek se systémem Wear OS. V případě hodinek Galaxy Watch4 a Watch4 Classic se jedná o aktualizaci „GWB1„, zatímco v případě hodinek Galaxy Watch5 a Watch5 Pro jde o aktualizaci „AWB1„. V oficiálním seznamu změn oprava funkce probouzení zvednutím či otočením ruky není, ale majitelé těchto hodinek pozitivní změnu potvrzují.

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak jste spokojení se svými Galaxy Watch?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)