TOPlist

Cože? Samsung má znovu představit 2 roky staré hodinky a 4 roky starý tablet

samsung galaxy watch 4
  • Samsung má letos zrecyklovat čtyři roky starý tablet
  • Dojde také na dva roky staré hodinky Galaxy Watch4
  • Zatím ale není jasné, na jaká vylepšení se můžeme těšit

Recyklace již existujících produktů není ve světě elektroniky ničím novým. Vzpomeňme například na Redmi Note 8 (2021), iPhone SE (2022) nebo Galaxy Tab S6 Lite (2022). Jihokorejská firma si je dobře vědoma toho, jak dobře se tento tablet prodává i přestože původně spatřil světlo světa už v roce 2020. Před dvěma lety vyšla jeho první revize a letos má přijít dokonce druhá. To už je nevídané. Pravděpodobně tedy dostaneme čtyři roky starý produkt, který bude mít aktualizovaný maximálně čipset. A stejný osud má potkat hodinky Galaxy Watch 4.

Galaxy Tab S6 Lite, poprvé představený v květnu 2020, se rychle stal oblíbeným díky dobrému poměru ceny k výkonu. Přestože byla první revize znovu uvedena v roce 2022 s aktualizovaným čipsetem Snapdragon 732G, stále si udržuje solidní prodeje. A letos bychom mohli dostat ještě výkonnější verzi.

Hodinky Galaxy Watch 4, představené v polovině roku 2021, definovaly nové standardy pro jihokorejskou nositelnou elektroniku, jelikož dostaly systém Wear OS a pokud se mrknete třeba na Heureku, stále jsou (co se Samsung hodinek týče) na nejvyšší pozici. Zatím není úplně jasné, na jaké novinky se můžeme těšit, ale leaker Roland Quandt tvrdí, že jsou oba produkty v podstatě za rohem.

Jaký máte názor na tuto strategii?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)