Samsung neuhlídal informace k Galaxy Watch 3. S předstihem známe všechny podrobnosti

informace k galaxy watch 3

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 byly v posledních dnech terčem tolika úniků informací, že k jejich oficiálnímu představení vůbec nemusí dojít, protože známe veškeré parametry a specifikace. Pojďme si je tak představit a podívat se na ty zajímavé informace k Galaxy Watch 3.

Kompletní informace k Galaxy Watch 3: Co si Samsung přichystal pro tento rok?

Přichystané jsou dvě různé verze Galaxy Watch 3 a dvě barevné varianty – Mystic Bronze a Mystic Silver. K větší 45mm variantě bude k dispozici pouze černý kožený řemínek, zatímco u menší 41mm verze bude k dispozici i kožený řemínek vyvedený v růžové barvě. V obou případech se samozřejmě jedná o vyměnitelné řemínky, takže si případně své hodinky můžete předělat zcela podle vašich představ. Menší verze bude mít 1,2 palců velký displej, zatímco větší verze bude mít 1,4 palců velký displej. V obou případech se jedná o Super AMOLED panel, který chrání tvrzené sklo Gorilla Glass DX.

Vrací se otočná luneta a nechybí ani klasické dvě tlačítka pro ovládání Tizen systému, přesně tak, jak jsme u chytrých hodinek od Samsung navyknutí. Těšit se můžeme navíc na novou verzi Tizen 5.5. Samotné tělo hodinek je vyrobeno z nerezové oceli 316L. Hodinky splňují certifikaci IP68 a také MIL-STD-810G. K dispozici je 1GB RAM paměť a 8GB úložiště. Po stránce konektivity nebude chybět GPS, Wi-Fi anebo Bluetooth 5.0. Na vybraných trzích půjde zakoupit i LTE varianta.

Menší 41mm verze bude vážit 48 gramů a nabídne baterii o kapacitě 247 mAh. U větší varianty se ručička váhy zastaví na hodnotě 53 gramů a baterie bude mít kapacitu 340 mAh. Co se týče senzorů, tak nechybí senzor srdečního tepu, akcelerometr, světelný senzor barometr a gyroskop. Hodinky budou umět měřit i objem kyslíku v krvi, spánek, krevní tlak a EKG. Každopádně u krevního tlaku a EKG si pravděpodobně ještě počkáme, protože Samsung musí v každé zemi vyjednat povolení u regulačních orgánů.

Hodinkám nechybí ani mikrofon, reproduktor a vibrační motor. Jak už je zvykem, hodinky propojíte s Android i iOS telefony a nebude chybět Bixby asistent. Prozatím neznáme pouze cenu a dostupnost těchto hodinek. Obě informace bychom se však měli dozvědět již brzy, konkrétně 5. srpna na akci Galaxy Unpacked.

Jste rádi, že se u chytrých hodinek Samsung vrací otočná luneta?

Zdroj: sammobile.com, @evleaks

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)