Galaxy Note 20 a co dál? Samsung nastínil, co v srpnu uvede na trh

Galaxy Unpacked přístroje

Ve středu 5. srpna představí jihokorejský Samsung v rámci tradiční akce Galaxy Unpacked nové produkty. Od šéfa firmy už z dřívějška víme, že se můžeme těšit na celkem pět zařízení. Pár hodin jsme tak měli možnost tipovat, které produkty se do zmíněné prezentace vejdou. Éterem totiž létají informace o více než pěti, na všechny se tedy nedostane. Minulý čas jsme si dovolili použít proto, že pětice vybraných přístrojů je teď už v podstatě odhalená. Objevila se totiž další videopozvánka, která pomocí siluet poměrně jasně ukazuje, které přístroje Samsung se na Galaxy Unpacked ukážou.

První místo zprava má bezpochyby nový telefon z řady Note, prozrazuje ho ikonické pero S Pen. Vedle něj je ze siluety rozeznatelný dominantní pant nového ohebného mobilu Galaxy Z Fold 2. V levé dolní části jsou evidentně umístěná sluchátka Galaxy Buds Live a chytré hodinky Galaxy Watch 3. Nejobtížněji rozeznatelné zařízení z celé animace je lichoběžník právě za sluchátky a hodinkami. Ale ani tady asi není moc pochyb o tom, že jde o tablet Galaxy Tab S7. Jak se dalo čekat, i novou pozvánku provází několikrát probíraná a všudypřítomná bronzová barva. Velmi pravděpodobně ji budou mít (mimo jiné) všechny přístroje představené při tomto Galaxy Unpacked.

Na který produkt se těšíte nejvíc?

Zdroj: YT Samsung

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)