Samsung potvrdil, že v srpnu ukáže pět nových zařízení. Která to budou?

Galaxy Unpacked pět zařízení

Jihokorejský Samsung má na 5. srpen naplánovanou tradiční událost jménem Galaxy Unpacked, na které ukáže nové produkty pro další období. V podstatě na další pololetí. V posledních týdnech se tedy velké množství článků nejen u nás věnuje spekulacím a únikům k nově příchozím zařízením. Naprosto stěžejním produktem tohoto letního představení by měl být telefon Galaxy Note 20. O tom asi málokdo pochybuje. Ale co dál? Malou nápovědu teď poskytl šéf mobilní divize Samsungu Tae-moon Roh. V blogovém příspěvku na webu firmy zmínil, že během Galaxy Unpacked uvidíme pět zařízení.

[Invitation] Samsung Galaxy Unpacked 2020

[Invitation] Samsung Galaxy Unpacked 2020

Počet nově uvedených produktů tedy rozhodně nebude malý. Současně jde ovšem o menší množství, než aktuálně pokrývají zmíněné spekulace a úniky. Během posledních týdnů jsme i my psali o telefonech Galaxy Note 20, Note 20 Ultra, Z Fold 2 či Z Flip 5G a k tomu o hodinkách Galaxy Watch 3 a sluchátkách Galaxy Buds Live. Navíc se mluví i o novém tabletu Galaxy Tab S7. Pokud budeme počítat dva nové Note telefony jako dva produkty, máme sedm Samsung přístrojů na pět míst. Co tedy “půjde z kola ven?” Naším tipem je, že 5. srpna neuvidíme jeden ze skládacích telefonů a tablet. Redakce XDA Developers zase předpovídá, že pozdější představení čeká na tablet a hodinky.

Co myslíte? Kterých pět zařízení uvidíme na Galaxy Unpacked?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)