TOPlist

Galaxy Tab S8 Ultra velmi překvapil v testu odolnosti

Samsung Galaxy Tab S8 test odolnosti JerryRigEverything

Tablet. Tenké zařízení s velkou obrazovkou. U něčeho takového byste asi čekali, že stačí trocha síly a hned je na světě nevratný ohyb krytu a taky prasklý a nefunkční displej. U drtivé většin tabletů by se tak asi i stalo. Ne tak u nového Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, který velmi mile překvapil při testu odolnosti v populárním YouTube kanálu JerryRigEverything.

I když jde u tohoto experimentování hlavně o odolnost proti rytí a škrábání, byly to právě pokusy o ohýbání, které ve videu zaujaly nejvíc. Ze záběrů je znatelné, že byl na záda Galaxy Tab S8 Ultra vyvinut opravdu velký tlak, nicméně k nikterak velkým fatálním následkům to nevedlo. Sice se mírně rozevřela mezera mezi obrazovkou a rámečkem, ale jinak si největší Samsung tablet vedl na výbornou.

Galaxy Tab S8 Ultra – You think you know… but do you?

Galaxy Tab S8 Ultra - You think you know... but do you?

Nedošlo k žádnému výraznějšímu prohnutí, displej nezapraskal a dokonce naprosto bez problémů dál zobrazoval veškerý obsah. Určitě chvályhodný výkon. Jak odolal tablet škrábání a rytí, to můžete zjistit v hlavní části videa.

Co říkáte na výsledek tohoto testu odolnosti?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)