TOPlist

To je rychlost! Na poslední Samsung tablety míří Android 13 s One UI 5.0

android 13 one ui 5.0 galaxy tab s8

Poté, co se Samsungu podařilo aktualizovat nejen vlajkové řady Galaxy Note20, Galaxy S20, Galaxy S21 a Galaxy S22, ale také některé modely střední třídy, jako například Samsung Galaxy A53 5G, se jihokorejská firma rozhodla updatovat na Android 13 také tablety z řady Galaxy Tab S8.

Android 13 s nadstavbou One UI 5.0 je k dostání na všech 5G verzích této řady. Pro základní Galaxy Tab S8 se firmware označuje jako X706BXXU2BVK4, u Galaxy Tab S8+ jako X806BXXU2BVK4 a pro Ultra variantu, jejíž hodnocení si můžete u nás na webu přečíst, jako X906BXXU2BVK4.

Jestliže tedy vlastníte jeden z těchto tabletů, mrkněte do Nastavení > Aktualizace softwaru, zda máte nový systém k dispozici. Kromě novinek, mezi které patří třeba mírně přepracované uživatelské rozhraní, nové widgety, nebo plynulejší animace se můžeme spolehnout také na listopadové bezpečnostní záplaty.

Už jste dostali One UI 5 na vaše zařízení?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)