Samsung chystá levnější Lite verzi Galaxy Tab S6. Unikly první parametry

Samsung Galaxy Tab S6 Lite uniklé specifikace

Jihokorejský Samsung připravuje novou posilu do nabídky tabletů. Podle nedávného úniku obrázků a specifikací půjde o lehčí Lite verzi přístroje Galaxy Tab S6. A pochopitelně také levnější. I když společnost na poli tabletů úplně nezáří, příchod další dostupné varianty asi zákazníky potěší. Jak už zařazení do řady S napovídá, přístroj dorazí s elektronickým perem S Pen. Vzhledem k tomu, že se kvůli svým rozměrům nevejde do těla tabletu, bude s největší pravděpodobností disponovat bezdrátovým nabíjením. Společně s prvním snímkem pak k tabletu Samsung Galaxy Tab S6 Lite máme i další uniklé specifikace.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite uniklé specifikace vertical

Přístroj by měl pohánět čipset Exynos 9611, který je běžným srdcem telefonů Samsung střední třídy. Operační paměť by měla mít hodnotu 4 GB a úložiště volitelné velikosti 64 a 128 GB. Pravděpodobně i podle cílového trhu. Displej by mohl být stejný jako u vybavenější verze, tedy s úhlopříčkou 10,5 palce. Softwarově by měl tablet disponovat Androidem 10 s novou letošní nadstavbou ONE UI 2.1.

Cenovka pro český trh by se mohla pohybovat někde kolem dvanácti tisíc korun (podle přepočtu z odhadované ceny v dolarech a porovnání s českými cenami Galaxy Tab S6). Zatím není jasné, kdy bude tablet oficiálně představen, ale jelikož obrázek tabletu údajně pochází z připravované prezentace, může to být už do několika týdnů.

Co říkáte na dosavadní uniklé specifikace ke Galaxy Tab S6 Lite?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)