Samsung Galaxy S7 dostává nové bezpečnostní záplaty. Už je máte?

galaxy s7

I přesto, že modelová řada Samsung Galaxy S7 není již podporována dostávají telefony nové záříjové bezpečnostní záplaty. Nové aktualizace tak přicházejí po půl roce, jelikož naposledy jsme mohli vidět bezpečnostní záplaty z března 2020.

Nová aktualizace je dle SamMobile aktuálně dostupná v Kanadě, Velké Británii a Německa a má velikost přibližně 70 MB. Základní verze Samsung Galaxy S7 dostává aktualizaci s označením G930W8VLS8CTI1, zatímco Samsung Galaxy S7 Edge má označení G935W8VLS8CTI1. Nový software kromě jiného opravuje některé chyby, zlepšuje stabilitu a soustředí se na optimalizaci výkonu.

galaxy s7 bezpečnostní záplaty

Je rozhodně sympatické, že jihokorejský gigant podporuje 4 roky starý telefon a je jisté, že ještě příští rok můžeme se záplatami počítat. Pokud tedy telefon máte, zkontrolujte aktualizaci v Nastavení > Aktualizace softwaru. V případě, že budete mít aktualizaci dostupnou, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Už máte nové bezpečnostní záplaty na Galaxy S7?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)