Samsung Galaxy S5 přijal výzvu ledové sprchy

galaxy s5 featured

Fenoménem poslední doby jsou videa na YouTube, která končí nominací jiného známého či neznámého člověka. Jedním takovým nominačním videem je nyní výzva Ice Bucket Challenge, ve které na sebe musíte vylít kýbl ledové vody. Jak se zdá, tak se pozadu rozhodl nezůstat ani Samsung, který této výzvě podrobil svůj mobilní telefon Samsung Galaxy S5.

ice cubes

Celá výzva začíná prohlášením telefonu: “I am the Samsung Galaxy S5. This is my Ice Bucket Challenge.” Následně se na něj vylije studená voda s ledem. Aby toho nebylo málo, tak Samsung Galaxy S5 nominoval další mobilní telefony: HTC One M8, iPhone 5s a Nokia Lumia 930. Otázkou zůstává, jestli tyto telefony na tuto výzvu přistoupí, jelikož žádný z nich není vodotěsný.

Samsung Galaxy S5 ALS Ice Bucket Challenge

Samsung Galaxy S5 ALS Ice Bucket Challenge

 

Pozornější z vás si také můžou všimnout některých nesrovnalostí na videu od Samsungu. Pokud se pozorněji podíváte na displej telefonu, tak si všimněte, že je kapacita baterie před testem 64 procent a po testu pouhých 56 procent. Doufejme, že takto nebude kapacita baterie klesat i za normálních okolností.

Pokud nevíte co to Ice Bucket Challenge je, tak se můžete podívat na některá videa níže.

Paul Bissonnette ALS Ice Bucket Challenge

Paul Bissonnette ALS Ice Bucket Challenge

 

http://youtu.be/WQlvW0aFnKo

 

ALS ICE BUCKET CHALLENGE – UNCENSORED & SEXY?

ALS ICE BUCKET CHALLENGE - UNCENSORED & SEXY?

 

Znáte Ice Bucket Challenge?

Zdroj: Android Headlines

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (34)