Galaxy S24 za pouhých 165 Kč měsíčně. Jak pořídit nový Samsung tak levně?

Samsung_Galaxy_S24_Ultra

Komerční článek

  • Nový Galaxy S24 je v rámci předobjednávek vůbec nejvhodnější
  • Díky slevě a bonusu ušetříte v prvních dnech až 5 500 Kč
  • Jedině u Mobil Pohotovosti ale k němu navíc získáte záruku na 3 roky zdarma

Samsung představil jeden z nejinovativnějších smartphonů posledních let. Nový Galaxy S24 je tady a vy máte možnost ho v prvních dnech předobjednat absolutně nejvýhodněji. Jedině u Mobil Pohotovosti totiž novinku pořídíte už od 165 Kč měsíčně a ještě navíc s prodlouženou 3letou zárukou zcela zdarma. Při předobjednávce na vás ale čeká i vyšší kapacita za cenu nižší a taky bonus k výkupu, díky tomu ušetříte až 5 500 Kč.

To nejlepší na trhu, navíc s Galaxy AI

Éra umělé inteligence v chytrých telefonech přichází a jako první ji nabízí ve svých smartphonech právě Samsung. Nové vlajkovky Galaxy S24S24+ a S24 Ultra disponují kromě špičkového až 200Mpx fotoaparátu či nejkvalitnějšího AMOLED displeje na trhu také bezkonkurenčními softwarovými funkcemi díky Galaxy AI – umělé inteligenci, která například umožní simultánní překlad telefonních hovorů z cizího jazyka, generování a extrémně pokročilé úpravy fotografií nebo velmi užitečnou funkci Circle to Search, kdy cokoli zakroužkovaného na obrazovce telefon okamžitě vyhledá na Googlu. Samsung_Galaxy_S24_Ultra_colors

512GB kapacita za cenu 256GB varianty

Řada Galaxy S24 zkrátka přináší funkce, které žádný jiný smartphone na trhu nemá, to vše navrch se špičkovou výbavou. Novinky si můžete předobjednat už dnes a právě v předprodeji se všechny tři modely vyplatí zdaleka nejvíce. Do konce ledna totiž koupíte vyšší kapacity telefonů za ceny těch nižších, tedy například Galaxy S24 Ultra (512GB) za cenu 256GB varianty – stačí v košíku zadat kód „dvojnasobnapamet“ (bez uvozovek). Pokud navíc akci skombinujete s výkupním bonusem, ušetříte na novinkách až 5 500 Kč.

Galaxy S24 nejvýhodněji v Česku

To ale není vše. U Mobil Pohotovosti totiž můžete nový Galaxy S24 koupit absolutně nejvýhodněji – už od 165 Kč měsíčně. Na tak nízkou cenu se dostanete díky speciální službě Dopředný výkup, která na trhu nemá konkurenci. Stačí jen při koupi nového Galaxy S24 prodat svůj stávající telefon. Zbývající částka ponížená o výkupní cenu vašeho starého telefonu a budoucí výkupní cenu nového telefonu se rozloží do 26 měsíčních splátek. Přesnou cenu sobě na míru si můžete spočítat v jednoduché kalkulačce na odkazu níže.

Je tu ale ještě jeden důvod, proč jsou nové vlajkovky Samsungu nejvýhodnější právě u Mobil Pohotovosti. Na mp.cz totiž ke Galaxy S24 dostanete 3letou záruku zdarma. Jde přitom o jeden z nejhodnotnějších dárků, protože například u Galaxy S24 Ultra činí hodnota prodloužené záruky okolo 5 tisíc korun. Samsung_Galaxy_S24_lineup

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)