Galaxy S23 Ultra má být dělo s 200Mpx foťákem i Snapdragonem

samsung galaxy s23 ultra 200 mpx

Už v květnu se začaly rojit spekulace o tom, že bude nadcházející vlajková loď, Samsung Galaxy S23 Ultra disponovat 200Mpx hlavním fotoaparátem. Vzhledem k tomu, že Motorola před pár dny představila svou vlajkovou loď X30 Pro s 200Mpx snímačem právě od Samsungu a za pár dní se představí také Xiaomi 12T Pro se stejným senzorem by dával tento krok smysl.

Podle jednoho ze korejských zdrojů, který má k firmě blízko měl Samsung informovat své partnery, že ve své příští generace vlajkového telefonu mohou očekávat 200Mpx hlavní fotoaparát. V tuto chvíli ale není jasné, zda půjde o stejný snímač, který jihokorejský gigant prodává svým konkurentům, nebo zda si ušije nějaký vlastní na míru.

ISOCELL HP3: Epic Resolution Beyond Pro | Samsung

ISOCELL HP3: Epic Resolution Beyond Pro | Samsung

Kromě nového snímače bychom se v Evropě měli dočkat také čipsetu Snapdragon 8 Gen2. Podle nejnovějších informací Samsung použije ve všech vlajkových telefonech čipy od Qualcommu, což by jistě ocenil nejeden zákazník.

Jak se těšíte na vlajky od Samsungu?

Zdroj: GSMArena, Technizo Concept

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)