Galaxy S23 je v extrémní slevě, ceny Samsungů klesly na minimum

Samsung_Galaxy_S23_black

Komerční článek

  • Extrémní slevy na Samsung Galaxy S23 a A54, s 3letou zárukou zdarma
  • Galaxy S23 nabízen za 17 890 Kč a 18 790 Kč v závislosti na konfiguraci
  • Slevy také na Galaxy A54, A53 a A33, s možností splátek bez navýšení

Listopad, měsíc nejlepších slev, je téměř u konce, i přesto ale přichází další velké slevy na smartphony. Tentokrát přišla řada na Samsung. Mobil Pohotovost totiž maximálně zlevnila vlajkový Galaxy S23 a ještě více srazila cenu u oblíbeného Galaxy A54. Navíc ke všem telefonům Samsung nyní rozdává ten nejlepší dárek – záruku na 3 roky zdarma.

Galaxy S23 za 17 890 Kč (běžně 20 490 Kč) je jedna z nejlepších koupí letošního Black Friday. Jedná se totiž o nejlepší cenu mezi autorizovanými prodejci. A pokud k ní připočtete prodlouženou 3letou záruku zdarma, nebyla vlajkovka Samsungu nikdy výhodnější než právě teď na mp.cz.

Samsung_Galaxy_S23_colors

Za jednu z nejlepších cen nyní koupíte i letošní generaci nejoblíbenějšího modelu střední třídy – Galaxy A54 je k mání za 8 990 Kč (běžně 9 990 Kč). I tady platí, že získáte záruku na 3 roky zdarma a navíc můžete využít splátky bez jakéhokoli navýšení. O něco levnější je i jeho předchůdce Galaxy A53, a to za 7 490 Kč (běžně 8 490 Kč). Pokud hledáte ještě levnější Samsung, omrkněte Galaxy A33, který je nyní za 5 990 Kč (dříve 7 990 Kč).

Samsung_Galaxy_A53_Galaxy_Buds_Live

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)