TOPlist

Přemýšlíte o Galaxy S22 Ultra? Unikají obaly i s cenami

galaxy s22 ultra rendery

Jihokorejský Samsung má nachystanou jednu ze dvou velkých tiskových konferencí v letošním roce již na 9. únor, kde (jak zřejmě většina z vás tuší) dojde na představení očekávané řady Galaxy S22. Událost Galaxy Unpacked bude tradičně živě vysílána na YouTube a díky únikům informací máme o jednotlivých modelech spoustu informací. Ten poslední se týká Galaxy S22 Ultra, jelikož unikají oficiální obaly.

Samsung nabídne k vlajce až tři typy obalů

Jak můžeme vidět na snímcích níže, podle všeho budou pro tento telefon k dispozici hned tři různé typy obalůSamsung Smart Clear View Black Case, Samsung Smart LED View Cover Grey Case a Silicone Cover Lavender Case, které budou k dispozici v několika barvách. Co se týče cen, za první zmíněné bychom měli zaplatit 48,99 liber, tedy nějakých 1 400 korun, odolnější LED View Cover s displejem vyjde na 58,99 liber (přibližně 1 700 korun) a pokud by vám stačilo to základní, zaplatíte za něj 24,99 liber, tedy asi 730 korun.

 

Jaký obal se vám líbí nejvíce?

Zdroj: androidcommunity.com, nl.letsgodigital.org

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)