TOPlist

Galaxy S22 Ultra (Note) bude mnohem lepší než předchůdce. Co udivilo i leakery?

samsung galaxy s22 ultra

Samsung plánuje představit své nadcházející vlajkové lodě řady Galaxy S22 již v únoru letošního roku a veliká očekávání jsou hlavně od verze Galaxy S22 Ultra (či Galaxy S22 Note). Kromě skvělého displeje, nekompromisního výkonu či vestavěného pera S Pen má novinka přinést také mnohem lepší fotoaparáty, jak uvádí leaker @IceUniverse.

Samsung Galaxy S22 Ultra bude mnohem lépe fotit

Ten totiž tvrdí, že má Galaxy S22 Ultra fotí mnohem lépe než Galaxy S21 Ultra a to hlavně díky lepší softwarové optimalizaci. Telefon si má přitom zachovat 108Mpx hlavní snímač, takže se o lepší snímky postará nový čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen1 (nebo v našem případě Exynos 2200).

Co se týče ostatních specifikací, přední stranu má pokrývat 6,8″ Dynamic AMOLED 2X displej s podporou HDR10+, maximálním jasem 1500 nitů, rozlišením 3200 x 1440 pixelů a 120Hz obnovovací frekvencí. Rozhodně se tedy minimálně v případě tohoto modelu je na co těšit.

Jak se na nové vlajkové lodě Samsung těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)