Aktualizace na Samsung Galaxy S21 řeší nejen problém s baterií

samsung galaxy s21 únorové bezpečnostní záplaty

Celá řada telefonů Samsung Galaxy S21 nyní dostává aktualizaci, která řeší problém s baterií. Mimo to jsme se dočkali také únorových bezpečnostních záplat. Seznam změn není nikterak detailní, hovoří se také o vylepšení celkového výkonu.

Aktualizace na Galaxy S21 řeší problém s baterií

Vylepšení se dočkal i fotoaparát, ačkoliv Samsung neupřesňuje co přesně. Aktualizace mimo jiné řeší také problém s baterií, což prý způsobila nedávná aktualizace. Někteří uživatelé na XDA si všimli poměrně výrazného zlepšení i v tomto ohledu. Problém se týkal pouze Galaxy S21 a Galaxy S21 Plus verzí s Exynosem. Modely s čipsetem Snapdragon 888 touto chybou netrpí.

galaxy s21 problém s baterií aktualizace

Aktualizace je již dostupná ve Velké Británii, Švýcarsku, Belgii a Německu. Dá se očekávat, že se během několika málo dní dostane i na další trhy. Pokud máte Galaxy S21, zkuste aktualizaci zkontrolovat v Nastavení > Aktualizace systému.

Už jste tuto aktualizaci dostali?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)