TOPlist

Do mobilů Galaxy S21 míří One UI 3.1.1. S těmito novinkami

Samsung Galaxy S21 One UI 3.1.1 update novinky

Majitelé nejnovějších vlajkových mobilů Samsung ze série Galaxy S21 mohou začít vyhlížet update na systém One UI 3.1.1. Nadstavba, kterou na trh přivedly ohebné mobily Galaxy Z Fold3 a Z Flip3, tak míří do dalších tří zařízení. Kromě obligátního vylepšení stability, zdokonalení zabezpečení a oprav menších chyb se telefony dočkají i několika viditelných změn. Aktualizační balíček, který aktuálně dorazil uživatelům v USA, má velikost cca 1,1 gigabajtu.

Soupis změn přímo na kartě aktualizace není příliš konkrétní, ale zajímavé novinky popsali samotní majitelé telefonů. Zaznamenali například o dost plynulejší systémové animace, upravenou funkci Čas spánku, přepracovaný vzhled aplikace Počasí a také trochu vylepšenou aplikaci pro focení. Prý se mobily i trochu méně zahřívají.

Samsung Galaxy S21 One UI 3.1.1 update

Obrázkové ukázky zatím bohužel nemáme, nicméně se můžeme těšit, že update na One UI 3.1.1 snad brzy dorazí i do telefonů Galaxy S21 i u nás. Aktualizace by se měla tradičně ozvat sama, nicméně pokud jste netrpěliví, zkuste občas pošťouchnout update menu v mobilu nebo zkontrolovat aplikace Samsung Members.

Které další funkce pro řadu Galaxy S21 očekáváte?

Zdroj: tizenhelp

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)