Zklamání? Očekávaný Galaxy S21 FE prý do Evropy dorazí s Exynosem

samsung exynos 2100

Před několika dny jsme vám psali o tom, že Galaxy S21 FE dorazí kvůli nedostatkům čipů až na podzim. Původně se čekalo, že telefon dorazí pouze s čipsetem Qualcomm Snapdragon 888, ovšem dle spolehlivého zdroje z Jižní Koreje by se mohl plán změnit.

Samsung Galaxy S21 FE dostane prý také Exynos čipset

Dle nejnovějších informací dorazí telefon Galaxy S21 FE do Evropy a USA s čipsety Exynos. Společnost Samsung má prý problém s dodávkou čipů od Qualcommu, což odskákal Galaxy Note 2021, který byl dokonce úplně zrušen. Původně mělo dojít také na zrušení telefonu Galaxy S21 FE, ovšem kvůli oblíbenosti předchozího modelu si to jihokorejský gigant rozmyslel.

Samsung Galaxy S21 FE Exynos čipset

Ostatně to není ničím novým. I Galaxy S20 FE se prodává ve dvou verzích s Exynosem a Snapdragonem, liší se v podpoře 5G sítí. Pravděpodobně se tak budeme muset spokojit s Exynosem 2100, který je sice oproti předchozím generacím krokem kupředu, na Snapdragon 888 však nedostačuje.

Koupili byste si Samsung s Exynosem?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)