Samsung Galaxy S21 FE dostane Snapdragon 888 i Exynos 2100. Přijde poměrně brzy

Samsung Galaxy S21 FE Exynos 2100

Samsung Galaxy S21 FE je jistě jedním z nejočekávanějších telefonů jihokorejského výrobce. Bylo přitom zvažováno, že přes fakt, že má Samsung na skladě vyrobených několik tisíc kusů telefon úplně zruší. Tak se ale naštěstí nestane a telefon by se měl své premiéry dočkat již 4. ledna, tedy za necelé dva měsíce. Nyní však máme díky benchmarku Geekbench další informace o jeho výkonu.

Samsung Galaxy S21 FE v Geekbench

Samsung Galaxy S21 FE bude k dispozici jak ve verzi se Snapdragonem 888, tak s Exynosem 2100. Jenže benchmarky až doposud prošel pouze telefon s čipy od Qualcommu, takže to nebylo úplně jasné. Nyní jsme ten stejný telefon spatřili v benchmarku Geekbench, který sice tradičně neuvádí použité procesory, ovšem taktovací frekvence i výsledný výkon odpovídá právě čipu Exynos 2100 od Samsungu.

Samsung Galaxy S21 FE v Geekbench

Testovaná verze měla rovněž 8 GB operační paměti RAM a označovala se jako SM-G990E. V tuto chvíli ale není jasné, která varianta u nás bude dostupná.

Přemýšlíte nad koupí Galaxy S21 FE?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)