Další pokus o uvedení Galaxy S21 FE: Klapne toto nové datum?

Samsung Galaxy S21 FE datum představení CES 2022

Čekali jsme ho v září. Nic. Pak jsme ho vyhlíželi i v říjnu. A zase nic. Nástupce velmi dobře přijatého FE (Fan Edition) modelu z vlajkové řady Galaxy S20 zatím na trh nevyrazil a mnozí fanoušci si kladou otázku, zda a jestli vůbec vyrazí. Doposud se kolem mobilu Samsung Galaxy S21 FE objevovaly velmi smíšené signály a další novinky to v podstatě potvrzují. Špatnou zprávou je, že letos s největší pravděpodobností k představení nedojde. Dobrou zprávou naopak je, že datum představení tohoto telefonu by prý mohlo patřit na začátek roku 2022.

Pokud trochu sledujete trendy kolem mobilů, nejspíš tušíte, kam tyto odhady míří. Nejnovější spekulace, údajně založené na informacích přímo z prostředí firmy, hovoří o představení zmíněného přístroje v rámci konference CES 2022. Ta se koná od 5. do 8. ledna v Las Vegas. Jestli Samsung svůj Galaxy S21 FE skutečně ukáže na této akci, půjde z jeho strany o představení vlajkového mobilu na CES po hodně dlouhé době. Nicméně poslední měsíce ukazují, že o nevšední události není ani u korejského giganta nouze.

Co očekáváte od Galaxy S21 FE?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)