Varianta Galaxy S21 FE s čipsetem Exynos 2100 potvrzena. My ji ale nedostaneme

google play console galaxy s21 fe

Už nyní je v podstatě jisté, že na představení očekávaného Galaxy S21 FE 5G dojde buď koncem září nebo nejpozději začátkem října. O telefonu máme poměrně hodně podrobností včetně fotoaparátů, displejů nebo baterií. Uniklo také několik renderů, které prozrazují design, který má být velmi podobný původní řadě Galaxy S21.

Galaxy S21 FE s čipsetem Exynos 2100

V některých regionech by měl telefon disponovat čipsetem Samsung Exynos 2100, který tiká třeba právě v Galaxy S21 ve většině Evropy. Spekuluje se hlavně o Indii. V Evropě a USA by měl ale telefon dostat čipset Snapdragon 888, což byla minulý rok hlavní výhoda Galaxy S20 FE. Velká část uživatelů totiž volala po čipsetu od Qualcommu.

Výpis z Google Play Console ukazuje dále 8 GB RAM nebo Full HD+ displej. Ten má mít navíc 120Hz obnovovací frekvenci. Co se týče fotoaparátů, telefon dostane 32MPx hlavní, 12MPx ultraširoký a 8MPx teleobjektiv.

Jak se na telefon těšíte?

Zdroj: gizchina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)