Samsung Galaxy S20 dostává únorové bezpečnostní záplaty. Už je máte?

Galaxy S20 únorové bezpečnostní záplaty

Řada Samsung Galaxy S20 začala dostávat únorové bezpečnostní záplaty. Týká se to tedy modelů Galaxy S20, Galaxy S20 Plus a Galaxy S20 Ultra. Je tedy vidět, že i s představením Galaxy S21 jihokorejský gigant na své starší telefony rozhodně nezapomíná a přináší nám update hned první den.

Galaxy S20 dostává únorové bezpečnostní záplaty

Aktualizace byla zachycena v Německu, Francii i Španělsku. Možná se opakujeme, ale Samsung se za poslední rok ve svých aktualizacích zlepšil tak, že v některých měsících předběhne Pixely od Googlu a jeho telefony mají aktualizaci ještě rychleji. Je tedy rozhodně dobrá zpráva, že jeden z největších výrobců přináší bezpečnostní i jiné updaty rychle.

Galaxy S20 únorové bezpečnostní záplaty

Bohužel aktualizace přináší opravdu pouze únorové bezpečnostní záplaty, nikoliv systém One UI 3.1, jak mnozí doufají. Má velikost asi 180 MB a označuje se jako G985FXXSCUAS, G985FOXM6CUAS a G985FXXS6CUAS. Pokud vám aktualizace ještě nepřišla, zkuste ji zkontrolovat v Nastavení > Aktualizace systému a pokud ji máte, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Už máte novou aktualizaci?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)