Někteří uživatelé hlásí (opět) problémy s displejem u Galaxy S20

samsung galaxy s20 problémy s displejem

Když Samsung před dvěma lety představil řadu Galaxy S20, bohužel se to neobešlo bez porodních bolestí. Někteří uživatelé si stěžovali na problémy s displeji, což se časem díky aktualizacím vyřešilo, ovšem nyní se začíná objevovat další, a pro mnoho zákazníků fatální problém.

Galaxy S20 a problémové displeje

Zatímco několik měsíců zpět se řešilo, že displeje u telefonů Galaxy S20 z ničeho nic odkráčí do věčných lovišť, nyní se začíná některým uživatelům objevovat na displeji zelená nebo růžová čára, která se táhne od jednoho okraje obrazovky ke druhému. Mnoho uživatelů tento problém nahlásilo po nejnovější aktualizaci, ale některým z nich se projevil už před několika měsíci. Z toho vyplývá, že problém nemusí být nutně softwarového rázu.

Samsung se zatím k tomuto problému nijak nevyjádřil a vzhledem k tomu, že spousta telefonů je v tuto chvíli už po záruce je možné, že si budou muset zákazníci tuto opravu zaplatit ze svého.

Měli jste někdy problémy s displejem?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)