Máte Galaxy S10? Instalaci nových bezpečnostních záplat si rozmyslete

Galaxy S10 tof kamerka problemy

Jihokorejská vlajková řada Galaxy S10 z roku 2019 má problém. Pokud vlastníte některý z telefonů této řady, možná byste si měli rozmyslet instalaci červencových bezpečnostních záplat (pokud již není pozdě), jelikož s ní jsou dle mnoha uživatelů nemalé problémy.

Galaxy S10 má s novou aktualizací problémy

Galaxy S10 5G byl vůbec prvním telefonem Samsungu, který disponoval předním ToF snímačem. Ten je schopen rozpoznat váš obličej a můžete jej využít jako alternativu k vestavěné čtečce otisků prstů. Mnoha uživatelům ale začal nejen ToF senzor, ale také selfie fotoaparát zlobit. Buď se zasekává, nebo nejde vůbec spustit. Někteří uživatelé navíc tvrdí, že se jejich baterie vybíjí mnohem rychleji než předtím a aby toho nebylo málo, telefon se až příliš zahřívá a to i v situacích, kdy není používaný.

Jeden z moderátorů chybu přiznal a zároveň poznamenal, že se jihokorejský gigant chybou intenzivně zabývá. Zároveň ale neposkytl žádné řešení a tak pokud vám selfie kamerka či ToF senzor nefunguje, budete se muset spolehnout na čtečku otisků prstů až do doby, než Samsung chybu opraví.

Měli jste někdy problém s telefony Galaxy S10?

Zdroj: slashgear.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)