Galaxy S10 Lite dostane Snapdragon 855. Unikly další informace

galaxy s10 lite procesor čip snapdragon

Nedávno jsme vám psali o tom, že Samsung chystá odlehčené verze Galaxy Note 10 a Galaxy S10 s přídomkem Lite. Nyní je nad slunce jasné, že telefony opravdu spatří světlo světa a dle posledních údajů velmi brzy. Navíc dnes unikl Galaxy S10 Lite v benchmarku Geekbench a veškeré spekulace o jeho výkonu jsou nyní potvrzeny.

Galaxy S10 Lite bude pohánět stejně jako ostatní telefony z rodiny S10 Qualcomm Snapdragon 855 v kombinaci s 8 GB RAM a předinstalovaným Androidem 10. Server SamMobile nedávno odhalil také modelové číslo SM-G770F, což se nyní také potvrzuje. Lite verze tak dostane o 2 GB operační paměti více, než nejdostupnější telefon z řady S10 – Galaxy S10e.

galaxy s10 lite snapdragon 855 geekbench

V předchozím článku jsme vám také psali, že bude mít telefon stejné specifikace, jako chystaný Galaxy A91. Ten by měl přijít s 6,7″ Full HD + panelem, trojitým fotoaparátem a 4 500 mAh baterií. Jako první by měl Samsung uvést právě odlehčenou S10, následovat bude Galaxy A91 a Galaxy Note 10 Lite by měl přijít na trh až na začátku příštího roku.

Co říkáte na to, že bude v Galaxy S10 Lite tikat Snapdragon 855?

Zdroj: androidcentral.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)