Samsung Galaxy S10 Lite dostává Android 11 s nadstavbou One UI 3.0

galaxy s10 lite

Společnost Samsung konečně vydává Android 11 s nadstavbou One UI 3.0 na model Galaxy S10 Lite. Po vlajkových řadách Note20 a S20 se tak dočkal i starší a levnější S10 Lite model. Dá se očekávat, že v dalších týdnech vydá jihokorejský gigant tento systém na více telefonů vyšší střední třídy.

Galaxy S10 Lite dostává nový systém

Aktualizace Android 11 se pro Galaxy S10 Lite označuje jako G770FXXU3DTL1 a má velikost přibližně 2 GB. Kromě nového systému aktualizace přináší také prosincové bezpečnostní záplaty. Aktuálně se rozšiřuje v Indii, Španělsku a Německu, ovšem brzy by se měla dostat i do dalších zemí.

Galaxy S10 Lite One UI 3.0

A co tedy nový systém nabízí? Kromě vylepšeného designu celého systému se zde nachází lepší animace, bubliny chatu u chatovacích aplikací, vylepšená úvodní obrazovka nebo zamykací obrazovka s widgety. Rovněž byl vylepšen výkon a výdrž baterie. Pokud aktualizaci máte již dostupnou, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Už máte One UI 3.0 na Galaxy S10 Lite?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)