Note9 je první Samsung, který už dostává zářijovou bezpečnostní záplatu

galaxy-note9-bezpecnostni-update-zari-2020

Jihokorejský Samsung pokračuje na pozitivní vlně nejen prodloužených, ale i rychlých systémových updatů. Hned první zářijový den začal do přístrojů několika svých zákazníků posílat bezpečnostní záplaty pro tento měsíc. Jedná se nyní konkrétně o model Note9 v globální verzi, tedy s procesorem Exynos. Balík vyrazil do mobilů dokonce ještě předtím, než o něm firma stačila aktualizovat informace na svém webu s popisem novinek. Nyní už každopádně víme, že bezpečnostní update ze září 2020 pro Samsung Galaxy Note9 (Exynos) nese označení N960FXXS6ETHB.

bocni strana samsung galaxy note9

Určení pro zmíněnou procesorovou řadu odhaluje produktové jméno mobilu SM-N960F. Bezpečnostní balíček byl zatím zaznamenán u telefonů v regionu DBT, tak si Samsung označuje Německo. Vzhledem k velmi rychlému vyslání balíčku do světa a neaktuálnosti zmíněného webu zatím není jasné, jaké změny bezpečnostní update pro Samsung Galaxy Note9 v září 2020 přináší. Což je trochu komická situace, nicméně je asi na místě Samsung pochválit za to, s jakou vervou se o přístroje stará. Do konce i o ty starší. Připomínáme, že jihokorejský gigant na své nedávné akci Galaxy Unpacked potvrdil, že budou do budoucna pro jeho přístroje dostupné minimálně tři systémové aktulizace. Můžete mrknout i na seznam mobilů, kterých se to týká.

Jak jste spokojení s updaty u vašeho Samsungu?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)