Galaxy Note20 nepřijde zkrátka. I jemu update vylepší foťáky

Samsung Galaxy Note20 update aktualizace noční portrét

Fakt, že korejský Samsung přestal počínaje loňským rokem vyrábět nové vlajkové telefony z řady Galaxy Note, pochopitelně neznamená, že by se dál nestaral o starší modely. Příkladnou péči nyní dokazuje updatem pro poslední zástupce této série – Galaxy Note20 a Note20 Ultra. Do obou těchto telefonů míří aktualizace, která mimo jiné zkvalitňuje fotografování.

Zmíněný balíček v sobě nese nejen bezpečnostní záplaty za červen 2022, obligátní vylepšení stability a další nicneříkající úpravy, ale také jednu příjemnou změnu do foťáku. Jde o zdokonalení nočního portrétového módu, který umožňuje snímat obličej, postavu či jiné blízké objekty s typickým rozostřením pozadí i v horších světelných podmínkách.

Samsung Galaxy Note20 update aktualizace noční portrét changelog

Nový firmware s označením N98xU1UEU2FVEB, který má velikost zhruba 1 GB, byl zatím zachycen v USA. Dá se očekávat, že v nejbližších dnech dorazí i k tuzemským majitelům Galaxy Note20 a Note20 Ultra. Můžete mrknout, jestli už se vám náhodou aktualizace nenabídla.

Jak často používáte noční režimy focení v Samsung telefonu?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)