Velký únik dat ke Galaxy Note20: Fotky, video a dva důležité parametry

galaxy-note20-fotky-video-displej-procesor

Během srpna by měl jihokorejský Samsung mimo jiné představit i pokračovatele série mobilních telefonů Note. Dá se předpokládat, že bude po vzoru letošního “skoku” v číslování označena jako Note20. Zatím se hovoří o dvou modelech. Jednom standardním a druhém vylepšeném, který by mohl nést přízvisko Plus či Ultra. Známý a na spekulace bohatý twitter účet Ice Universe teď přišel s velkou dávkou nových informací právě. K vybavenějšímu telefonu Samsung Galaxy Note20 zveřejnil fotky i video a také několik informací o tom, jak na tom bude třeba displej nebo procesor.

Info ke Galaxy Note20 na jednom místě: fotky, video, displej, procesor…

Začneme doslova od jádra věci. Nový nejvybavenější Samsung (pokud to nebude platit o obou) by mohl údajně pohánět nový čipset Snapdragon 865+ od Qualcommu, který doposud nebyl oficiálně představen. To je tedy dost odvážné tvrzení. Další informace se týká displeje. Na rozdíl od řady S20 by měl minimálně letošní silnější Note zvládat frekvenci 120 Hz i při maximálním QHD+ rozlišení. Použita bude technologie LTPO OLED. Oproti loňskému předchůdci mají být nové Note20 telefony o něco tenčí a zmenší se také průstřel v displeji. Jestli jsou všechny informace správné, což s přítomností videa nabírá na reálnosti, Samsung už nebude mít při představení téměř co nového ukazovat.

Líbí se vám podoba nového Note20?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)