Poslední update pro Galaxy Note 20 Ultra vylepšuje výdrž baterie

update baterie

Samsung začal před několika hodinami posílat do telefonů Galaxy Note 20 Ultra nový update. Vlastně už druhý tento týden, zatímco jiné mobily této jihokorejské značky ještě čekají na základní bezpečnostní záplaty za říjen. Této nové aktualizace se zatím dočkali uživatelé v Německu a mimo jiné má vylepšovat také výdrž. Samsung nicméně neuvádí, jak moc update spotřebu energie z baterie Galaxy Note 20 Ultra ovlivňuje.

Update nese označení N98xxXXU1ATJ1 a kromě výdrže má ovlivnit také stabilitu systému při focení nebo při zapnutém tmavém režimu. Jako první se dočkali Němci, nicméně i na zákazníky v dalších evropských regionech by mělo brzy dojít. V řádu dnů či týdnů. Update pro Galaxy Note 20 Ultra řešící také výdrž baterie můžete buď očekávat jako notifikaci, nebo ho zkuste manuálně vyhledat. Stačí jít do Nastavení > Aktualizace softwaru > Stáhnout a nainstalovat. Mohli byste tam novou verzi objevit ještě před rozesláním notifikací.

Jak jste spokojení s výdrží vašeho Samsung telefonu?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)