TOPlist

Galaxy Note 20+ na živých fotografiích. Jak se vám líbí?

specifikace fotoaparátu samsung galaxy note 20 plus

Samsung Galaxy Note 20+ byl zachycen na živých fotografiích. Konkrétně se jedná o černou barevnou variantu, kterou zveřejnil známý leaker @JimmyIsPromo. Tyto fotografie přichází jen několik dní poté, co jihokorejský gigant omylem zveřejnil rendery nadcházející vlajkové lodi na svých oficiálních stránkách.

Galaxy Note 20+ na živých fotografiích

Jak jsme již zmínili, tato varianta je černá s lesklým povrchem. Obecně se očekává, že další barevné varianty budoou mít matný povrch, podobně jako tomu bylo například u řady Galaxy S20. Na záběrech jde detailně vidět trojitý fotoaparát, přičemž ten poslední má být periskopovým zoomem. Nevidíme zde ovšem žádný nápis o Space Zoom 100x, takže by se skutečně mohla naplnit spekulace o tom, že telefon nabídne pouze 50x zoom. Je však třeba brát ohled na to, že se jedná o prototyp.

Leaker rovněž zmiňuje, že S Pen a reproduktor se budou nacházet na levé straně vedle USB-C portu. Označení modelu je SM-N986U a představit jej má Samsung již v srpnu tohoto roku. Vedle něj pravděpodobně dorazí taktéž druhá generace Galaxy Foldu.

Jak se vám líbí Galaxy Note 20+?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)