Řada Galaxy Note 20 dostává aktualizaci na Android 11 s One UI 3.0

galaxy note 20 android 11

Řada Samsung Galaxy Note 20, tedy modely Galaxy Note20 a Galaxy Note20 Ultra 5G dostává aktualizaci na Android 11 s nadstavbou One UI 3.0. A vzhledem k tomu, že byla při aktualizaci řady Galaxy S20 vynechán model Galaxy S20 FE se k nim přidává také právě tento model.

Galaxy Note 20 Android 11

Tato aktualizace se týká jak modelů s čipsetem Exynos 990, tak se Snapdragonem 865. Označuje se jako G780FXXU1BTL1 a samozřejmě nechybí ani prosincové bezpečnostní záplaty. Samsung tradičně uvolňuje aktualizaci postupně, takže může nějakou dobu trvat než se dostane i na vás. O této informaci jako první informoval web SamMobile.

Můžeme se samozřejmě těšit na nová gesta, upravený vzhled a spoustu novinek, které jsou součástí buď samotného Androidu 11, nebo Samsungovské nadstavby. Zmínit můžeme třeba dynamickou zamykací obrazovku, videohovory přes celý displej či vylepšení umělé inteligence u fotoaparátu. Pokud ji máte k dispozici, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Už máte aktualizaci dostupnou?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)