Galaxy Note 10 znovu odhalen v GeekBenchi. Má opět vyšší výkon.

galaxy note 10

Chystaný Samsung Galaxy Note 10 se oficiálně odhalí již 7. srpna, ovšem už teď si můžeme prohlédnout výsledky v benchmark aplikaci GeekBench. Konkrétně u tohoto modelu se jedná o označení SM-970F. Telefon je poháněn čipsetem Exynos 9825 SoC a sekundují mu 8 GB RAM.

galaxy note 10 geekbench

Není tomu poprvé, co se Galaxy Note 10 objevil v GeekBenchi. Minulý měsíc jsme také psali o výsledcích z benchmarku, kdy telefon nesl kódové označení SM-N976B se stejným čipem a také 8 GB RAM, ovšem nový test zaznamenal lepší výsledky. SM-970F je výkonnější, než SM-N976B, což dokazuje, že vývoj korejského softwaru zaznamenal velký pokrok.

K dispozici máme také verzi s čipsetem Snapdragon 855 a 12 GB RAM, který je označován jako SM-N976V. Ten sice porazil SM-N970F v testu na jednom jádře, ovšem prohrál v multijádrovém testu. Samsung hodlá uvést s řadou Galaxy Note 10 na trh hned tři nové telefony – Samsung Galaxy Note10, Note10 + a 5G variantu. Varianta Plus má mít oproti ostatním verzím větší displej, snímač ToF a větší baterii.

Chystáte se ke koupi Galaxy Note 10?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)