Samsung údajně připravuje levnější variantu Galaxy Note 10

galaxy note 10

Pamatujete si, když Samsung uvedl na trh Galaxy Note 3 Neo? Jednalo se o levnější variantu klasického Notu s horším displejem a starším procesorem. Samsung údajně chystá podobnou variantu u svého Note 10 s kódovým označením SM-N770F. Z toho lze vyčíst, že se skutečně jedná o Galaxy Note řadu.

Odlehčený Samsung Galaxy Note 10 (koupit) má představovat kompromisy ve výkonu, ale má nabídne plnohodnotné S Pen a velký displej. Očekávat můžeme horší čipset, menší kapacitu paměti RAM a jednu paměťovou verzi. Rozlišení displeje by mělo zůstat stejné, ale nejspíš v něm bude použita jiná technologie. Telefon by měl disponovat “pouze” duálním nebo dokonce jedním fotoaparátem bez teleobjektivu. Telefon by s počáteční cenovkou někde kolem 12-14 tisíc dával rozhodně smysl, jelikož existuje spousta uživatelů, kteří využijí S Pen, ale výkonný čipset a trojitý fotoaparát nikoliv.

Informace poskytl server sammobile.com, který hovoří také o Androidu 9.0 Pie, nikoliv nejnovějším Androidu 10. Číslovka 7 v kódovém označení byla naposledy použita právě v Galaxy Note 3 Neo. Od té doby se všechny modely označovaly číslem 9. Telefon by mohl na trh zamířit už začátkem příštího roku a to do USA, Asie i Evropy.

Dával by levnější Galaxy Note 10 smysl?

Zdroj: techradar.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)