YouTuber porovnal fotoaparáty Pixelu 4 a Galaxy Notu 10. Kdo vyhrál?

pixel 4

V minulém článku jsme vám přinesli informaci o tom, že chystaný Pixel 4 testují první YouTubeři a dokonce své dojmy zveřejňují. Ve videích se potvrdily veškeré spekulace a také přesné specifikace přístroje. Včera se na kanálu ReLab objevilo video, které srovnává fotoaparáty vlajkové lodi Samsungu – Galaxy Notu 10+ právě s novým Pixelem.

Abyste pochopili, co recenzent říká, určitě si zapněte anglické titulky, jelikož video je kompletně vietnamsky. Určitě je potřeba zmínit, že Samsung Galaxy Note 10+ běží na svém finálním softwaru, zatímco Pixel 4 v jakémsi demo režimu. To znamená, že finální snímky se ještě mohou trochu lišit. Dle našeho názoru jsou na tom oba telefony velmi podobně, přičemž Pixel 4 trochu vede v detailech, zatímco Samsung má navrch v barevné věrnosti.

Google Pixel 4 XL vs Samsung Galaxy Note 10 Plus: So sánh camera

Google Pixel 4 XL vs Samsung Galaxy Note 10 Plus: So sánh camera

Čtvrtý Pixel disponuje dvěma čipy, které pro Google vyrábí Sony, konkrétně pak jde o čočky IMX363 a IMX481. Hlavní čočka má pak rozlišení 12,2 megapixelů a světelnost f/1.7 a druhá teleobjektivní čočka se pak pochlubí 16 megapixelovým rozlišením.

Fotí dle vás lépe Pixel 4 nebo Galaxy Note 10+?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)