Google by měl okamžitě vydat Pixel 4. Unikly první hands-on videa

pixel 4

Google by měl představit Pixel 4 v říjnu letošního roku, ovšem už teď o něm víme prakticky všechno. Denně uniká mnoho informací a fotografií o chystané vlajkové lodi a tak se žádné překvapení při představení tohoto telefonu konat nebude. Dnes se na YouTube dokonce objevila dvojice videí, kde mají recenzenti Pixel 4 přímo u sebe a sdělují ve videu své první dojmy.

Přesto hands-on videa odhalují některé novinky, mezi které patří například funkce Smooth Display. Ta automaticky přepíná mezi 60 a 90 Hz frekvencí a to podle toho, co na telefonu děláte. Další novinkou je funkce zvaná Ambient EQ, která přizpůsobí nastavení displeje (barevnost a jas) dle toho, kde se nacházíte. Podobnou funkci znají majitelé jablečných telefonů již od představení iPhonů 8, kde se podobná funkce nazývá True Tone.

Test game Pixel 4 XL đầu tiên trên thế giới: NGON như Gaming Phone !

Test game Pixel 4 XL đầu tiên trên thế giới: NGON như Gaming Phone !

Pixel 4XL Hands on : มาลองจับ Pixel 4XL กันเถอะ

Pixel 4XL Hands on : มาลองจับ Pixel 4XL กันเถอะ

Pixel 4 disponuje čipsetem Qualcomm Snapdragon 855 v kombinaci s 6 GB operační paměti RAM, což bylo YouTuberem potvrzeno. Paměťová verze bude k dispozici pouze jedna – 128 GB, ostatní úložiště bude Google směřovat k cloudovým službám a pod pokličkou nezůstal ani fotoaparát. Hlavní snímač má rozlišení 12,2 megapixelů se světelností f/1.7 a sekundární teleobjektivní čočka disponuje rozlišením 16 megapixelů. Oba dva čipy pro Google vyrábí Sony, konkrétně pak jde o čočky IMX363 a IMX481.

Líbí se vám nový Pixel 4?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)