Samsung vypouští One UI 4.1 do dalšího mobilu střední třídy

galaxy m31 android 12 one ui 4.1

V posledních několika týdnech jsme vás hned několikrát informovali o tom, že některý z telefonů Samsung dostává aktualizaci na One UI 4.1. Nyní je stejná situace u modelu Galaxy M31, který jihokorejská firma vydala před více jak dvěma lety.

Samsung Galaxy M31 se dočkal One UI 4.1

Aktualizace je samozřejmě postavena na systému Android 12 a přináší sebou rovněž březnové bezpečnostní záplaty. Můžeme tedy počítat s novinkami jako jsou dynamické barvy, nové widgety, vylepšená aplikace fotoaparátu nebo funkce RAM Plus, která umožňuje rozšíření operační paměti.

samsung galaxy m31 one ui 4.1

Označuje se jako M315FXXU2CVCE a má velikost 2 GB, ovšem pokud jste náhodou testovali beta verzi, budete mít update podstatně menší. V tuto chvíli je dostupná v Indii, ovšem dá se očekávat, že se brzy dostane také do dalších zemí. Vylepšená verze Galaxy M31s by se také měla dočkat nového systému.  Jestliže tedy některý z těchto telefonů máte, mrkněte do Nastavení > Aktualizace softwaru a v případě, že ji máte k dispozici, nám prosím dejte vědět do komentářů.

Už dostal váš mobil One UI 4.1?

Zdroj: XDA-Developers

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)