Do starších Galaxy telefonů míří skvělá funkce z řady S22

Samsung Galaxy Galerie editor mazání stínů odrazů

Jednou z nejlepších vychytávek, kterou se pyšní v únoru představené a čerstvě prodávané telefony řady Galaxy S22, je rozšíření funkce pro odstranění nežádoucích objektů z fotografií v aplikaci Galerie. Poté, co série Galaxy S21 vloni dostala možnost mazat a softwarově „zahlazovat“ obtěžující předměty či postavy, letos Samsung šikovnou funkci vybavil také možností pro mazání stínů a odrazů. V tuto chvíli, kdy jdou nové vlajkové mobily oficiálně do volného prodeje, míří funkce v rámci aktualizace systému One UI do dalších telefonů.

Nám se například podařilo novinku spustit ve starším modelu Ultra. Stačí k tomu pouze aktualizovat aplikaci Galerie skrze Galaxy Store. V seznamu provedených změn je zmíněna právě i nová přítomnost nástrojů Shadow Eraser a Reflection Eraser. Ty jsou po instalaci dostupné v Galerii po kliknutí na editační tužku a otevření nabídky Labs. Momentálně je ověřená funkčnost v systému One UI 4.1, ale je možné, že nástroje budou fungovat i ve starších verzích této Samsung nadstavby.

Jak často upravujete fotky přímo v mobilu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)