Galaxy Fold je blíže, než si myslíme. Kdy se začne prodávat?

galaxy fold

Samsung Galaxy Fold měl jít původně na trh již v dubnu letošního roku. Nepříjemné a hlavně nákladné komplikace displejů (resp. jejich fólií) se prodej opozdil a Samsung o uvedení na trh mlží. Dnes nám však kápla naděje, že by tomu mělo být dříve, než bychom možná sami čekali. Má jít o datum 27. září 2019, což prozradil leaker @evleaks.

Ohebné zařízení prošlo od své první verze mnohými změnami. Například protažení ochranné vrstvy displeje Infinity Flex až pod krajní rámeček, zpevnění horní a spodní části pantu či přidání další vrstvy pod displej. Dále Samsung pracuje na optimalizaci grafického rozhraní, včetně aplikací a služeb.

Oficiální termín zahájení předobjednávek bude oznámen na veletrhu IFA v Berlíně. U amerického operátora AT&T byl navíc spuštěn formulář pro předobjednávky, kde je Galaxy Fold nabízen ve dvou barevných variantách za cenovku 66 dolarů/měsíc po dobu dvou let a šesti měsíců.

Zdroj: mspoweruser.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)