Galaxy Fold 2 bude mnohem zajímavější, než současná generace

galaxy fold 2

Na internetu aktuálně kolují zvěsti o tom, že nástupce dodnes neprodávaného Samsungu Galaxy Fold půjde ohýbat vertikálně, namísto první generace, která se ohýbá horizontálně. Samsung totiž na druhé generaci skládacího telefonu údajně usilovně pracuje. Tvrdí to anonymní zdroje, které pocházejí od dodavatele komponentů jihokorejského giganta. Nejspíše se pak konkrétně jedná o výrobce ohýbacích pantů.

Galaxy Fold 2 dorazí na trh v první polovině roku 2020. Známa je pouze velikost displeje, o ostatních parametrech sice slovo nepadlo, ale dá se očekávat, že zařízení nabídne podobnou hardwarovou výbavu, jako chystaná vlajková loď Samsung Galaxy S11. Tedy tradičně ten nejvýkonnější čip, vysoké rozlišení fotoaparátu a další technologie.

samsung galaxy fold 2

Ohebný Fold 2 nabídne 6,7″ displej a jak již bylo řečeno – měl by se ohýbat horizontálně. Na vnější straně by se měl ukrývat 1″ displej, který nabídne informace o času a notifikacích. Druhá generace tak vypadá mnohem zajímavěji a zároveň sníží výrobní náklady, tudíž by se měla pohnout i současná vysoká cena. Současný Galaxy Fold je spíše skládacím tabletem, nežli telefonem, zatímco druhá generace má vycházet z dřívějších véček.

Líbí se vám chystaný Galaxy Fold 2 více, než první řešení?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)