Novinky Samsungu jdou na trh. Galaxy Fit 2 a trojitá bezdrátová nabíječka.

Galaxy Fit 2 Samsung Trio

Samsung už letos nejspíš ukázal všechny svoje hlavní taháky mezi novými telefony. Přesto ale ještě neřekl poslední slovo a uvádí na trh svoje vychytávky v oblasti příslušenství. Potěší všechny milovníky uklizeného stolu i všechny kdo se aktivně starají o své zdravý. Jaké novinky přináší nový fitness náramek Galaxy Fit 2 a velká bezdrátová nabíječka?

Bezdrátová nabíječka Samsung Trio spolehlivě zajistí pořádek a vašem stole, pokud musíte každý den nabíjet více kusů elektroniky. Tato úhledná placka totiž pojme zároveň váš telefon, hodinky Galaxy Watch a třeba i bezdrátová sluchátka z řady Galaxy Buds. Dvě místa na nabíječce jsou univerzální s nabíjecím výkonem až 2x9W. Třetí pozice je rezervována speciálně pro Samsung Galaxy Watch. Bezdrátová nabíječka Samsung Trio přichází na trh za 2499Kč.

Nový náramek Galaxy Fit 2 je vybaven krokoměrem i schopností monitorovat spánek a z naměřených dat dokáže vypočítat spálené kalorie. Z technologií zde nechybí Bluetooth, akcelerometr, gyroskop a vodotěsnost až do 50 metrů hloubky. Fitness náramek je kompatibilní s telefony na platformě Android i konkurenčním iOS. Vybírat lze mezi klasickou černou variantou nebo stylovou červenou. Na trh Samsung Galaxy Fit 2 přichází za cenu 1399Kč.

Kolik zařízení nabíjíte doma bezdrátově?

Zdroj: PhoneArena

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)