TOPlist

Samsung pracuje na červené variantě Galaxy Buds Plus

galaxy buds plus

Společnost Samsung představila sluchátka Galaxy Buds Plus již minulý týden spolu s představením telefonů Galaxy S20 a Galaxy Z Flip. Jihokorejský gigant uvedl, že budou sluchátka dostupná v modré, bílé a černé barevné variantě. Dnes se objevují první spekulace, které hovoří o červené edici těchto sluchátek.

Leaker Evan Blass přidal na svůj twitterový účet příspěvek, ve kterém ukazuje možnou podobu červené varianty Galaxy Buds Plus. Ty vypadají na první pohled elegantně a k takovému růžovému Galaxy S20 padnou skvěle. Oproti první generaci nabídnou sluchátka dvoupásmové reproduktory, konkrétně pak woofer + výškový reproduktor. Oba dva jsou pak vyladěné společností AKG.

Každé sluchátko v sobě ukrývá 85 mAh baterii a sluchátka tak vydrží na jedno nabití až 11 hodin přehrávání. Nabíjecí pouzdro tuto hodnotu ještě zdvojnásobuje. Sluchátka se již prodávají u českých prodejců a vyjdou na 4 300 korun českých.

Jak se vám líbí červená varianta Galaxy Buds Plus?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)