Sluchátka Galaxy Buds Live a jejich parametry odhaleny skrze aplikaci

Galaxy Buds Live aplikace

Odhalení nových Samsung produktů z rodiny Galaxy se mílovými kroky blíží. Důsledkem toho jsme v podstatě denně zásobování novými úniky a spekulacemi o jednotlivých přístrojích. Občas někdo něco šikovně vyšťourá z tajných zdrojů, jindy je ale práce se získáváním informací úplná hračka. Což je právě i tento případ. V androidím Obchodu Play i v AppStoru se k očekávaným sluchátkům Galaxy Buds Live objevila s předstihem související aplikace. V případě Androidu jde lépe řečeno o samostatný plugin pro zažitý nástroj Galaxy Wearable. Je každopádně dostupný v oficiálním obchodě a to i se snímky obrazovky, ze kterých jdou rozpoznat některé vlastnosti nových bezdrátových sluchátek.

Pro mnoho zájemců bude hlavní zejména potvrzení funkce pro aktivní potlačení hluku. Té se skutečně dočkáme a půjde podle všeho nejen zapnout v aplikaci na mobilu, ale také klepnutím na sluchátko. Ostatní položky ze snímků obrazovek vypadají stejně jako u předchozích Galaxy Buds. Vidíme zde ekvalizér, informace o stavu baterií či možnost přiřadit poklepání různý význam. Nejen nová aplikace v posledních hodinách o sluchátkách Galaxy Buds Live něco prozradila. Další spekulace, které se aktuálně objevily, hovoří třeba o 12mm měničích nebo třech mikrofonech v každém sluchátku. Ty by mohly být neustále aktivní, aby sluchátka přijímala příkazy pro Bixbyho. Odhadovaná cena sluchátek pro Evropu je 190 euro, tedy cca 5 tisíc korun.

Galaxy Buds Live Manager
Galaxy Buds Live Manager

Máte zájem o nová bezdrátová Samsung sluchátka?

Zdroj: Obchod Play, acommunity

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)