Velký update: První Galaxy Buds dostaly některé funkce letošního modelu

galaxy-buds-aktualizace-nove-funkce

Jihokorejský Samsung posílá v těchto dnech zajímavý update do své první generace bezdrátových sluchátek. Loňské Galaxy Buds díky ní získávají tři funkce, které byly doposud dostupné jen v letošním modelu s názve Galaxy Buds+. Pokud patříte mezi uživatele prvních bezdrátových špuntů od Samsungu a záviděli jste některé možnosti majitelům těch novějších, možná budete touto dobrou zprávou uspokojeni. Funkce převzaté z modelu Galaxy Buds+ rozšiřují možnosti poslechu hudby i párování sluchátek s různými typy přehrávačů doma, venku nebo v práci. Aktualizace pro Galaxy Buds přináší následující tři možnosti. Nezapomeňte zkontrolovat dostupnost nové verze firmwaru v aplikaci Galaxy Gear.

samsung galaxy buds katalog

Galaxy Buds aktualizace s novými funkcemi

Propojení s Windows 10

Díky funkci Microsoft Swift Pair lze sluchátka Galaxy Buds snadno spárovat s počítačem s operačním systémem Windows 10. Další novinkou převzatou od modelu Galaxy Buds+ je funkce Swift Pair, umožňující majitelům Galaxy Buds spárovat sluchátka s více telefony i počítači a tím pádem poslouchat hudbu či zvuk z více zdrojů.

Ambient Sound

Díky nové aktualizaci mají majitelé Galaxy Buds poprvé k dispozici i automatický systém Ambient Sound. Stačí si sluchátka nasadit a zapne se režim, při němž slyšíte zvuky z okolí a tím pádem víte, co se kolem vás děje, i při poslechu hudby nebo sledování filmů. Režim Ambient Sound funguje i v případě, že používáte jen jedno sluchátko.

Spotify playlisty na jedno kliknutí

Uživatelé služby Spotify se nyní k personalizovaným playlistům dostanou jediným stiskem sluchátka. Jednoduchým přidržením lze aplikaci spustit a začít poslouchat přesně tam, kde jste minule skončili. A pokud máte chuť na něco jiného, přidržte tlačítko znovu a Spotify vám doporučí playlisty podle vašich osobních preferencí.

Využijete některou z novinek ve vašich Galaxy Buds první generace?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)